Portale i serwisy Urzędu Miasta Szczecin

 Zachęcamy do zapoznania się z serwisami Miasta Szczecin przydatnymi dla mieszkańców miasta, turystów oraz przedsiębiorców:

 

MIASTO OFERUJE

Jeśli stoisz przed wyzwaniem kupna gruntu - chcesz zbudować dom, albo rozwinąć swoją firmę - sprawdź nieruchomości gminne!
Gmina Szczecin ma na sprzedaż setki atrakcyjnych nieruchomości położonych w różnych częściach miasta, idealne pod Twoją inwestycję.
Dzięki współpracy z miastem nabędziesz działkę z pierwszej ręki, a więc pozbędziesz się dodatkowych kosztów pośredników i zaoszczędzisz czas. Przerażają Cię skomplikowane procedury? Nic bardziej mylnego. Zajrzyj do Przewodnika i przekonaj się, jak łatwo i po dobrej cenie można kupić teren od gminy Szczecin. Więcej...

 

 

INWESTUJ W SZCZECINIE

W celu stworzenia właściwego środowiska biznesowego oraz jak najlepszego rozwoju firm, Miasto Szczecin koncentruje się na zapewnieniu efektywnego lokalnego systemu obsługi inwestorów, współpracującego operacyjnie i merytorycznie z instytucjami rządowymi oraz firmami prywatnymi (Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, specjalnymi strefami ekonomicznymi, instytucjami otoczenia biznesu oraz firmami konsultingowymi). Inwestorzy otrzymują informacje oraz pomoc w realizacji procedur inwestycyjnych oraz mogą skorzystać z różnych form wsparcia, które ułatwiają rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności gospodarczej na terenie Szczecina.
Więcej...

 

 

 

SZCZECIŃSKI BUDŻET
OBYWATELSKI 2018

Masz pomysł na swoją dzielnicę, a może chcesz stworzyć coś dla wszystkich mieszkańców Szczecina? Czekamy na Twój projekt! Każdy mieszkaniec może złożyć nieograniczoną liczbę propozycji. Tegoroczna pula Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego to 8 mln zł!.
Więcej...

 

 

 

ALERT

Dostrzegłeś w swoim sąsiedztwie dzikie wypisko, natknąłeś się na połamane drzewo, a może potknąłeś się na nierównym chodniku? Zgłoś to i skorzystaj z aplikacji mobilnej Alert Szczecin. Dzięki niej wspólnie możemy zadbać o nasze miasto.
Alert Szczecin daje szereg możliwości osobie, która chce zgłosić np. dzikie wysypisko śmieci. Do systemu można się zarejestrować lub dodać zgłoszenie anonimowo. Alert można przesłać uzupełniając opis słowny zdjęciem i dokładną lokalizacją GPS. Poza tym istnieje możliwość ręcznego dodawania lokalizacji za pośrednictwem mapy, monitorowania procesu wysyłaniaorazprzeglądania nadanych alertów oraz ich statusów.
Więcej...

 

 

 

Geoportal
e-Ośrodek
Plany Miejscowe
Metadane

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE